x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włoski show-biznes
» Barbara Guerra na zakupach w Mediolanie

Dziewczyny Silvio Berlusconiego zostały przyłapane przez włoskich paparazzi w słynnej mediolańskiej galerii na robieniu zakupów. Obie panie bez skrępowania, na oczach innych klientów mierzyły bieliznę w samym centrum Mediolanu. Do galerii jedna z nich przyszła w prześwitującej sukience.

Barbara Guerra i Alessandra Soricnelli
Barbara Guerra i Alessandra Soricnelli

Barbara Guerra i Alessandra Soricnelli - bo o nich mowa - stały się znane po wybuchu afery "bunga bunga". Włoscy prokuratorzy prowadzący śledztwo w sprawie rzekomych zabaw urządzanych przez byłego włoskiego premiera wielokrotnie przesłuchiwali już obie z kobiet. Zarzuca im się uczestnictwo w zabawach u Silvio Berlusconiego w jego willach w całych Włoszech.

Barbara Guerra i Alessandra Soricnelli
Barbara Guerra i Alessandra Soricnelli

Brytyjski "Daily Mail" opisując całą sytuację zwraca uwagę na fakt, że obie dziewczyny były na zakupach dokładnie w dniu, w którym włoski sąd zgodził się na przesunięcie rozprawy, na której miały być ponownie przesłuchiwane na okres po wyborach. Gazeta zauważa także, że dziewczyny Berlusconiego interesowały głównie body i koronkowa bielizna.

Barbara Guerra i Alessandra Soricnelli
Barbara Guerra i Alessandra Soricnelli

Zarówno 32-letnia Barbara Guerra jak i 27-letnia Alessandra Soricnelli po tym jak uczestniczyły w zabawach "bunga bunga" w podziękowaniu otrzymały pracę we włoskiej telewizji. Pierwsza z nich uczestniczyła w głośnym reality-show, a druga została prezenterką (m.in. pogody oraz programów rozrywkowych).

Włoscy prokuratorzy odkryli ostatnio bankowe wyciągi 27-latki. Wynika z nich, że od 2009 roku Berlusconii co miesiąc wpłaca na jej konto 10 tys. euro tytułem "pomocy w trakcie studiów".

Włoskie media zastanawiają się, czy Barbara Guerra i Alessandra Soricnelli wybierając wspólnie bieliznę szykują się na kolejną imprezę u Silvio. To jednak mało prawdopodobne w kontekście ostatnich informacji mówiących o tym, że był włoski premier zaręczył się z 27 letnią Francescą Pascale.

We włoskiej prasie co kilka tygodni pojawiają się nowe przecieki ze śledztwa przeciwko Silvio Berlusconiemu. Najwięcej kontrowersji wzbudza fakt, że 76-letni Berlusconi miał robić zdjęcia nagim dziewczynom. Na jaw wyszedł także fakt, że w trakcie orgii "bunga bunga" dziewczyny przebierały się za zakonnice. Podobno Berlusconii kazał też wybudować specjalną grotę przeznaczoną do zabaw "bunga bunga" w swojej posiadłości na Sardynii.

Napisz komentarz do artykułu

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Pola wymagane *
Booking.com