x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włochy: wiadomości, turystyka, polityka, gwiazdy
» Camping.pl - strona do wyszukiwania milionów pól kempingowych

22.02.2017, autor: Łukasz Ropczyński

plaża w Apulii, Włochy

Sieć KoobCamp, od ponad 15 lat lider w dziedzinie turystyki na świeżym powietrzu, prezentuje nowy portal www.Camping.pl do wyszukiwania przez publiczność polskojęzyczną informacji na temat kempingów i ośrodków we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Chorwacji i Austrii.

camping.pl
nowy portal www.camping.pl należący do sieci KoobCamp

Aby dostarczać nieustannie aktualizowane dane dotyczące kempingów, ośrodków turystycznych i zakwaterowania, Camping.pl wykorzystuje najnowsze technologie programowania oraz intuicyjny layout graficzny celem umożliwienia turystom pełnego wykorzystania funkcji podczas organizowania urlopów na świeżym powietrzu: mapy zharmonizowane z ekranami informacyjnymi krajów, regionów i miejscowości turystycznych lub poszczególnych lokalizacji.

W obrębie struktury każdego ekranu użytkownik ma do dyspozycji wszystkie niezbędne dane, aby upewnić się, że rezerwowany urlop spełnia jego oczekiwania: zdjęcia wnętrz, terenów zewnętrznych, świadczone usługi, zasady, nagrody, nie zapominając o linku do strony internetowej campingu wraz z danymi kontaktowymi (adres e-mail i numer telefonu) w celu dokonania bezpośredniej rezerwacji nieobciążonej kosztami biura pośredniczącego.

Więcej informacji: Kempingi Włochy

Włochy to doskonały kraj do spędzania urlopu, a to dzięki bogatej ofercie turystycznej, łagodnemu klimatowi oraz ukształtowaniu terenu, który daje możliwość wybierania między morzem, jeziorami a górami. Liczne kempingi i ośrodki turystyczne znajdujące się we wszystkich 20 regionach tworzących Włochy sprawiają, że osoby decydujące się spędzić tu urlop mają problem z wyborem z powodu nadmiaru bogactwa oferty.

Urlop nad morzem we Włoszech jest synonimem łagodnego klimatu i rozrywki w rozlicznych miejscowościach kąpieliskowych; często ten właśnie kierunek okazuje się idealny dla osób kochających nocne życie. Włochy to półwysep nad Morzem Śródziemnym oraz dwie duże wyspy: Sycylia i Sardynia. Kraj od wschodu oblewa Morze Adriatyckie, od zachodu Morze Tyrreńskie a od południa Morze Jońskie.

Portal turystyczny KoobCamp, którego częścią jest Camping.pl co roku nagradza kempingi i obiekty wakacyjne, które wyróżniają się wysoką jakością oferowanych usług.

Booking.com