x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włochy: wiadomości, turystyka, polityka, gwiazdy
» PREMIERA: "Carnivia. Rozgrzeszenie" - finał bestsellerowej serii

22.09.2016, autor: Łukasz Ropczyński

Do księgarń w całej Polsce trafiła właśnie długo oczekiwana, trzecia część bestsellerowej serii "Carnivia", której akcja rozgrywa się w mrocznej i tajemniczej Wenecji oraz w okolicach. "Carnivia. Rogrzeszenie" autorstwa Jonathana Holta to hipnotyzujący finał bestsellerowej serii. Dwie poprzednie części "Herezja" i "Bluźnierstwo" były obowiązkowymi pozycjami dla każdego sympatyka Włoch. Patronem medialnym książki jest serwis kierunekwlochy.pl.

Carnivia. Rozgrzeszenie

Na plażę weneckiej wyspy Lido morze wyrzuca okaleczone zwłoki mężczyzny z tajemniczymi znakami na ciele i w zagadkowej masce na twarzy. Kapitan weneckich karabinierów Kat Tapo podejrzewa, że jest to morderstwo na tle rytualnym.  Współpracując z porucznik amerykańskiej armii Holly Boland dochodzi do wniosku, że wyjaśnienia zagadki należy szukać poza kanałami Wenecji: w Stanach Zjednoczonych, Północnej Afryce oraz Carnivii – stworzonym przez genialnego hakera Daniela Barbo wirtualnym świecie, którego użytkownicy wymieniają się sekretami. Gdy okazuje się, że nad całym włoskim państwem wisi straszliwa katastrofa, Kat rozpoczyna wyścig z czasem, usiłując stawić czoło dawnemu, tajemniczemu spiskowi...

Jonathan Holt po raz kolejny zaprasza czytelnika do dwóch równoległych Wenecji: rzeczywistej i wirtualnej. Zbrodniczej i pięknej. Międzynarodowe misterne intrygi, tajemnicze porwania i niewyjaśnione morderstwa sprawiają, że powieść trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. „Carnivia. Rozgrzeszenie” to książka dla czytelników o stalowych nerwach, która łączy cechy najlepszych powieści Stiega Larssona i Dana Browna.

Fascynujący thriller… Pod każdym względem doskonała książka
Literary Review

Thriller z najwyższej półki
Saga Magazine

Robi wrażenie. Wenecja to świetne tło dla tej wciągającej książki
Daily Mail

Niesamowite, niesamowite, niesamowite! Powiedzieć, że od tej powieści trudno się oderwać, to nie powiedzieć nic!
Lovereading

Najlepsza, jak do tej pory, książka Jonathana Holta. Pozornie niepowiązane elementy łączą się w fascynującą całość, a nietuzinkowi bohaterowie przykuwają uwagę czytelnika
Good Book Guide

Jonathan Holt w przeszłości wykładał literaturę angielską na Oxfordzie. Obecnie jest dyrektorem artystycznym jednej z londyńskich agencji reklamowych.

Patronem medialnym książki jest serwis kierunekwlochy.pl.

Carnivia. Rozgrzeszenie

Booking.com