x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włochy: wiadomości, turystyka, polityka, gwiazdy
» Dużo nowości w naszym serwisie!

26.05.2014, autor: Łukasz Ropczyński

W ostatnich dniach przeprowadziliśmy kolejną aktualizację i rozbudowę działów w serwisie kierunekwlochy.pl. Największą przemianę przeszedł przewodnik po Rzymie. Z uwagi na zainteresowanie naszych czytelników podzieliliśmy go na dwie części. Osoby, które na zwiedzanie Rzymu mają tylko jeden dzień - przy okazji dłuższego wyjazdu do Włoch - mogą zapoznać się z zaproponowaną przez nas optymalną trasą zwiedzenia Rzymu, tak aby zobaczyć wszystkie kluczowe miejsca.

Jeśli natomiast mamy w Rzymie więcej czasu, to w naszym przewodniku opisujemy dokładniej miejsca, którym warto poświęcić cały dzień.

Dla tych z Państwa, którzy planują wakacje we Włoszech po raz pierwszy, przygotowaliśmy dział zatytułowany: Gdzie jechać na wakacje do Włoch? To jedno z najpopularniejszych pytań wpisywanych do wyszukiwarki, na które ciężko było znaleźć prostą odpowiedź. Opisujemy więc poszczególne wybrzeża, dzieląc je też na te, gdzie można głównie plażować, a także te, gdzie odpoczynek na plaży łatwo można połączyć ze zwiedzaniem.

W ostatnim czasie zaktualizowaliśmy też kolejne działy, w tym m.in. opisujące Lignano i Palmanovę oraz Vasto i Alberobello na południu Włoch.

Booking.com