Dodaj do ulubionych nasz włoski profil na Facebooku!

Przekazujemy tam informacje z Włoch, piszemy o nowościach na stronie,
publikujemy ekskluzywne zdjęcia z Włoch, porady pratyczne i mapki!
Wspominamy o promocjach, pięknych miejscach i aktualnych wydarzeniach.
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Alpy, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włoski show-biznes
» Bellucci w polskiej reklamie!

Monica Bellucci w jednym z nadmorskich, włoskich miasteczek nagrywała reklamę dla polskiej firmy Cisowianka. Spacerująca słonecznym deptakiem znana aktorka nagrywała reklamę wody mineralnej Cisowianka Perlage. Spot pojawi się w polskiej telewizji na wiosnę przyszłego roku.

Gwiazda włoskiego kina już wcześniej reklamowała inne, prestiżowe firmy. Wśród nich były m.in. Dolce & Gabana, Cartier i Diora.

Monica Belluci w reklamie
Monica Bellucci w reklamie Cisowianki Perlage

To już potwierdzone - Monica Bellucci, światowa  ikona klasy, stylu i dobrego smaku,  została twarzą marki Perlage! Bellucci, porównywana jest do wielkich gwiazd z lat 50-tych i 60-tych, takich jak Sophia Loren, czy Claudia Cardinale.  Jej zawodowe sukcesy idą w parze ze spełnieniem w życiu prywatnym - Monica jest szczęśliwą żoną i matką dwóch córek - czytamy na stronie firmy Cisowianka.

Cisowianka Perlage to nowa na polskim rynku odmiana wody mineralnej lekko gazowanej. Podoba woda od dziesiątek lat popularna jest we Włoszech i nie jest uznawana tam za produkt luksusowy. W Polsce jednak producent wprowadził na rynek specjalną serię Cisowianki Perlage w eleganckich szklanych butelkach. Woda ma być luksusowa, dlatego wybór twarzy produktu padł na Monicę Bellucci.

Monica Bellucci ma prawie 49 lat.

Napisz komentarz do artykułu

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Pola wymagane *
Booking.com