x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włoska motoryzacja
» Niższa cena Pandy

Fiat wprowadza zapowiadaną już wcześniej tańszą wersję Fiata Pandy. W ofercie koncernu z Turynu pojawił się Fiat Panda "Fresh" z benzynowym silnikiem 1.2 w cenie 31990 zł.

Fiat Panda, wnętrze
Wnętrze nowego Fiata Panda

Silnik benzynowy w najtańszej wersji Pandy będzie miał 69 KM. Dodatkowo w tej cenie samochód będzie wyposażony w ABS, wspomaganie kierownicy, elektrycznie sterowane szyby z przodu, centralny zamek, poduszki powietrzne, kurtyny powietrzne, komputer pokładowy i regulowaną kolumnę kierownicy.

Fiat zdecydował się na szybkie wprowadzenie tańszej wersji Pandy po tym, gdy okazało się, że Panda nie jest najtańszym samochodem na rynku w swojej klasie. Głównym konkurentem Fiata jest tutaj Volkswagenem Up, w podstawowej wersji tańszy o około 600 złotych, ale nie cieszący się tak dużą popularnością, jak małe samochody Fiata. Na rynku motoryzacyjnym próbuje także nieco zamieszać Kia Picanto za 29900 zł i Renault Twingo, które jednak jest droższe o 1000 zł od Fiata Panda "Fresh".

Nowy model Fiata Panda produkowany jest we Włoszech, w fabryce pod Neapolem. Wciąż jednak można nabyć starszą wersję Pandy, produkowaną w Tychach. Ceny zaczynają się już od około 26990 tys. Fiat Panda oferowany jest w dwóch wersjach i z trzema silnikami do wyboru.

Napisz komentarz do artykułu

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Pola wymagane *
Booking.com