x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włochy: wiadomości, turystyka, polityka, gwiazdy
» Przewóz osób i paczek Polska Dania

31.10.2016, autor: Łukasz Ropczyński

Od kilku miesięcy na linii Polska – Dania swoje usługi świadczy firma Dentour, będąca licencjonowanym przewoźnikiem osób oraz paczek. Dentour oddaje do dyspozycji swoich pasażerów duży, wygodny pojazd typu bus, który raz w tygodniu kursuje z Polski do Danii i z powrotem. Podczas podróży pasażerowie mogą wypoczywać oglądając filmy DVD w klimatyzowanym wnętrzu pojazdu.

przewóz osób Polska Dania
Dentour - licencjonowany przewóz osób Polska Dania

Dentour w drodze do Danii odbiera pasażerów z wygodnych dla nich miejsc. Pierwszy z przystanków znajduje się w Przemyślu. Następnie bus jedzie przez Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Legnicę, Iłową i Zgorzelec. Na terenie Niemiec – które są krajem tranzytowym – przystanki Dentour zlokalizowane są w Berlinie, Hamburgu i mieście Rostock w północnej części kraju, nieopodal granicy z Danią. Na terenie samej Danii bus firmy Dentour posiada 21 miejsc, w których regularnie się zatrzymuje. W Danii możliwe jest dowiezienie pasażera pod wcześniej wskazany adres.

Poza przewozem pasażerów firma Dentour świadczy także usługi przewozu paczek z Polski do Danii oraz z Danii do Polski. Bus z Polski do Danii wyjeżdża co tydzień, w każdy wtorek. W drogę powrotną, z Danii do kraju bus odjeżdża w każdą środę.

Firma Dentour posiada stosowne doświadczenie, certyfikaty i ubezpieczenia. Między innymi jest to certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym, licencja na wykonywananie transportu drogowego w zakresie przewozu osób oraz ubezpieczenie.

Ceny biletów z Polski do Danii wynoszą około 300 zł. Bilet na podróż z Danii do Polski to koszt 600 dkk według cen z listopada 2016 r. Paczkę do 15 kg można wysłać w cenie 120 zł. Paczka do 30 kg to koszt 180 zł. Możliwe jest także nadanie paczek o niestandardowych wymiarach, na przykład rowerów, skuterów, kompletów opon – wówczas ceny ustalane są indywidualnie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.den-tour.pl 

Booking.com