x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włoskie kino
» Rosy Dilettuso na wakacjach

Przedwczoraj we włoskich portalach plotkarskich pojawiły się zdjęcia znanej włoskiej aktorki Rosy Dilettuso, która obecnie przebywa na wakacjach w Kenii. Włoscy paparazzi uwielbiają podążać za Dilettuso. W kwietniu 2012 r. nakryli ją już w kontrowersyjnej bluzce w parku, w centrum Mediolanu, a w minione wakacje cała męska część Włoch ekscytowała się biustem Rosy Dilettuso na włoskich plażach.

Jej zdjęcia obiegły w te wakacje wszystkie czasopisma plotkarskie i portale internetowe. Z uwagi na typowo włoską urodę aktorki zdjęcia topless Rosy Dilettuso znalazły się także na polskich portalach internetowych (między innymi na Onet.pl) mimo, iż redaktorzy Onetu nie potrafili określić kim jest Rosy Dilettuso, to galeria jej zdjęć doczekała się kilkuset komentarzy w ciągu jednego dnia.

Rosy Dilettuso urodziła się w sierpniu 1977 r. we Włoszech. Pierwsze kroki w showbiznesie Rosy Dilettuso stawiała jako hostessa na targach we Włoszech. Pozowała też jako modelka w katalogach odzieżowych. Następnie startowała w konkursie "Miss Italia" dochodząc do półfinału oraz w lokalnych castingach, gdzie reżyserzy poszukiwali nowych aktorów do filmów. W pewnym momencie zdobyła pracę jako asystentka przy produkcji seriali "Vivere Meglio" na antenie Rete4 (drugiej co do wielkości prywatnej stacji telewizyjnej we Włoszech). Przy serialu pracowała przez pięć sezonów.

Następnie uczestniczyła w słynnym włoskim reality show "La Pupa e il Secchione" emitowanym w prime-timie w kanale Italia 1. Program cieszył się we Włoszech olbrzymią oglądalnością, a Rosy Dilettuso okazała się jego zwycięzcą. Wówczas stała się sławna w całych Włoszech. Prasa zaczęła śledzić każdy jej ruch. Znalazła ja nawet na plaży w pobliżu Rawenny, gdzie opalała się jedynie w dolnej części bikini.

Następnie uczestniczyła w kolejnym reality show - Wyspa Szczęścia, a ostatnio zagrała w kilku filmach i serialach.

W kwietniu 2012 r. włoski show-biznes obiegły zdjęcia Rosy Dilettuso, która wyprowadzała na spacer swoje psy do jednego z parków Mediolanie. Według angielskiego dziennika "Today" - który także opublikował te zdjęcia - Rosy Dilettuso "wprowadziła w zachwyt brytyjskich pasjonatów mody swoją prześwitującą bluzką, w której udała się na spacer".

Rosy Dilettuso topless
Rosy Dilettuso w parku w Mediolanie

"Today" szybko doczekał się odpowiedzi ze strony... hiszpańskiej prasy plotkarskiej, która zamieściła zdjęcia zwykłych Hiszpanek w takich samych bluzkach na ulicach Barcelony. Bluzki tego typu szybko zaczęły znikać z półek hiszpańskich sklepów.

Z kolei włoska prasa po opublikowaniu zdjęć ze spaceru z psami, zwracała uwagę na fakt, że aktorka nie poddała się operacji powiększania piersi, co w warunkach chociażby amerykańskiego show-biznesu staje się rzadkością.

W czerwcu 2012 rosy Dilettuso wypoczywała we włoskim Capri, w pobliży Neapolu. W światowym internecie ponownie pojawiły się zdjęcia aktorki. Tym razem z wybrzeża zatoki neapolitańskiej:

Rosy Dilettuso topless
Rosy Dilettuso topless

Rosy Dilettuso topless
Rosy Dilettuso

Rosy Dilettuso topless
Rosy Dilettuso

Rosy Dilettuso topless
Rosy Dilettuso

W listopadzie 2012 r. włoski show-biznes obiegły zdjęcia Rosy Dilettuso, które sama zamieściła na twitterze. Tym razem zareagowały nawet amerykańskie media, które przy tej okazji stwierdziły, że we Włoszech jest tak inna kultura od amerykańskiej, że prześwitująca bluzka jest w pełni akceptowalnym i modnym strojem na wspólne spotkanie przyjaciół, w którym uczestniczył między innymi Andrea Celentano.

Obecnie Rosy Dilettuso przebywa na wakacjach w Kenii wraz ze swoim partnerem, projektantem mody Mauro Griffoni. Codziennie zdaje fotorelację ze swojego pobytu na facebooku i twitterze. Wraz za nią w podróż ruszył tłum włoskich paparazzi. Dilettuso nauczona doświadczeniem tym razem nie wypoczywa już topless. Włoskie portale plotkarskie od kilku dni zajmują się komentowaniem jej skromnego bikini.

Napisz komentarz do artykułu

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Pola wymagane *
Booking.com