x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włoski show-biznes
» Berlusconi zaręczony

Były premier Włoch, 76-letni Silvio Berlusconi zapowiedział ostatnio w swojej własnej telewizji Canale 5, że właśnie się zaręczył. Wybranką serca Berlusconiego jest 27-letnia Francesca Pascale, deputowana lokalnego parlamentu w Neapolu.

Według dziennika "Corriere della Sera" w 2007 roku, gdy Berlusconi przegrał wybory parlamentarne, Francesca Pascale założyła lokalny komitet pod nazwą "Silvio, brakuje nam ciebie". Media twierdzą, że Berlusconi wówczas zaczął się regularnie spotykać z Pascale. Następnie Pascale organizowała pikiety w Rzymie popierające partię Silvio Berlusconiego. Rok później została radną Ludu Wolności w Neapolu. Po jakimś czasie postanowiła wycofać się z polityki i kontynuować studia. Przez pewien czas była również tancerką w telewizyjnym show.

Nowa kochanka byłego włoskiego premiera jest od niego młodsza prawie o 50 lat. Sam Berlusconi w wywiadzie telewizyjnym stwierdził, że jest to bez znaczenia. Włosi przyzwyczaili się już do faktu, że Berlusconi ma słabość do młodych kobiet. Podobno wybrankę swoje serca przedstawił już swojej 28-letniej córce. To ma potwierdzać poważne zamiary Berlusconiego wobec Pascale. Pozostaje tylko jeden problem. Sivlio Berlusconi wciąż nie rozwiódł się ze swoją żoną. Od trzech lat trwa zacięty spór o podział majątku.

Silvio Berlusconi z Francescą Pascale stali się nierozłączni. Media regularnie przyłapują ich na wspólnych spacerach, na kolacjach w ekskluzywnych restauracjach, czy na meczach AC Milan - ten klub piłkarski należy do byłego włoskiego premiera.

Veronica Lario
Veronica Lario - obecna żona Silvio Berlusoniego

Francesca Pascale
Francesca Pascale - nowa narzeczona Silvio Berlusoniego

Francesca Pascale
Francesca Pascale

Napisz komentarz do artykułu

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Pola wymagane *
Booking.com