x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włochy: wiadomości, turystyka, polityka, gwiazdy
» Zapraszamy do sklepu producenta opakowań

30.01.2015, autor: Łukasz Ropczyński

Początkiem stycznia 2015 r. firma F.P.H.U. Format z Jasła, która posiada dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji opakowań tekturowych i foliowych, uruchomiła swój sklep internetowy. Początkowo w sklepie pojawiło się kilkadziesiąt produktów z różnych kategorii. Sukcesywnie będą dodawane kolejne nowości. Warto także śledzić Facebookowy profil firmy, gdzie podawane będą informacje o promocjach.

producent opakowań
Sklep internetowy producenta opakowań

Firma F.P.H.U. Format to ceniony producent opakowań z Jasła na Podkarpaciu. Firma została założona w 1995 r. Specjalnością przedsiębiorstwa były opakowania z tektury litej 3-warstwowej i tektury 5-warstwowej oraz mikrofali. Z czasem do oferty firmy zostały wprowadzone opakowania oklejane, opakowania foliowe oraz opakowania prezentowe. W ciągu dwudziestu lat działalności firma zdobyła zadowolonych Klientów w najważniejszych miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin i Lublin. Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej F.P.H.U Format rozpoczęła sprzedaż na rynki zagraniczne, do krajów ościennych.

Początkiem stycznia 2015 roku uruchomił nowoczesny sklep internetowy, który ułatwia zamówienie niewielkiej ilości opakowań. Sklep dostępny pod adresem http://www.sklep-opakowania.pl został wykonany w technologii responsywnej, co oznacza, że dopasowuje się on do rozdzielczości ekranu użytkownika. Można więc zrobić wygodnie zakupy korzystając zarówno z tradycyjnego komputera, niewielkiego notebooka, jak i coraz bardziej modnych urządzeń przenośnych typu tablet czy smartfon.

W ofercie sklepu największą część zajmują różnego rodzaju opakowania cukiernicze. Wśród nich są pudełka na ciasta weselne i złote podkłady pod torty. Znajdziemy tu jednak także opakowania prezentowe, oklejane, foliowe, opakowania na kubki reklamowe lub na bombki choinkowe. W osobnej kategorii znajdują się teczki tekturowe oraz ramki fotograficzne.

Sklep internetowy oferuje dostawy towaru poprzez firmę kurierską i wygodne płatności przelewem lub za pobraniem. Na Facebookowym profilu firmy pojawiać się będą informacje o nowych produktach i promocjach.

Booking.com