x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włochy: wiadomości, turystyka, polityka, gwiazdy
» Tanie narty we Włoszech? Nasz poradnik!

24.10.2015, autor: Łukasz Ropczyński

W ostatnim czasie wiele miejsca w naszym serwisie poświęcaliśmy na opis narciarskich regionów we Włoszech. Opisywaliśmy poszczególne miejsca i podpowiadaliśmy, na które włoskie stoki warto pojechać. Dzisiaj publikujemy tekst, do którego napisania skłoniła nas duża ilość wiadomości od czytelników. Podpowiadamy w jaki sposób zorganizować tani wyjazd na narty we Włoszech. Piszemy o tym, ile wyniesie nas transport, zakwaterowanie, karnety i wyżywienie. Rozpatrujemy różne warianty.

Jak tanio wyjechać na narty w Alpy?
narty we Włoszech, Val di Fiemme (fot. bigstockphoto.com)

Wiele osób uważa, że wyjazd na narty za granicę musi być drogi. Początkowo jeśli już decydujemy się na narty poza Polską, to często wybór pada na pozornie niedrogą Słowację. Nic bardziej mylnego! Wiele osób z własnego doświadczenia wie, że także we Włoszech można tanio pojeździć na nartach. Nie trzeba przy tym polować na ofert last minute, czy nocami wyszukiwać tanich biletów lotniczych. Wystarczy sensowna organizacja całego wyjazdu, a czasem przyjaciele do pary.

Mało kto z polskich narciarzy, którzy nie byli jeszcze za granicą, zdaje sobie sprawę z faktu, że często koszty noclegu i wyżywienia we włoskich górach są bardzo zbliżone do cen w polskich zimowych kurortach, takich jak Zakopane, Szczyrk, Białka Tatrzańska, czy Bukowina. Ponadto warto także wziąć pod uwagę stosunek jakości do ceny. Wówczas szusowanie na nartach we włoskich Alpach jest wręcz bezkonkurencyjne.

Czytaj całość: Jak tanio wyjechać na narty w Alpy?

Booking.com