x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włoskie kino
» "To Rome with Love"

Najnowszy film amerykańskiego reżysera Woody Allena "To Rome with Love" jeszcze nie miał swojej premiery, a już wzbudza zachwyt i ekscytację wśród Włochów. Na razie w mediach pojawił się oficjalny zwiastun zapowiadający światową premierę filmu, która odbędzie się 13 kwietnia w Rzymie. Włosi nie mogą się już doczekać!

Pierwsze przecieki od osób związanych z produkcją filmu oraz to, co można zobaczyć w zwiastunie, wskazuje, że film przedstawia Rzym jak z widokówki. Włoska prasa twierdzi nawet, że lepszej reklamy stolicy i jej najpiękniejszych miejsc nie zrobiłaby nawet włoska Izba Turystyki.

To Rome with Love

Woody Allen nakręcił swój firm w 69 miejscach Wiecznego Miasta. W kadrach filmu znajdą się najważniejsze miejsca i atrakcje turystyczne Rzymu. Bohaterem niezwykle zabawnego trailera filmu Allena jest strażnik miejski, który na co dzień kieruje ruchem w sercu Rzymu, na Placu Weneckim. Kiepskim angielskim mówi o swojej pracy, a także o tym, że ogląda ze swego miejsca różnych ludzi i dodaje, że "cały Rzym to historia".

Film, inspirowany "Dekameronem" Boccaccia, ma stanowić zbiór czterech niepowiązanych ze sobą historyjek. Bohaterami dwóch z nich będą Amerykanie, pozostałe dwie poświęcone będą Włochom. Film przedstawia intrygi i komedię omyłek. Sam reżyser gra w filmie Amerykanina, który przyjeżdża do Rzymu, by poznać narzeczonego swej córki oraz jego rodziców.

Penelope Cruz - To Rome With Love
Penelope Cruz, "To Rome With Love"

Bohaterem innego wątku jest jeden z najbardziej znanych włoskich aktorów Roberto Benigni odtwarzający postać zwyczajnego człowieka, który nagle staje się sławny i jest ścigany przez paparazzich.

W filmie zagrali również: Penelope Cruz, Alec Baldwin, Ellen Page, Jesse Eisenberg, oraz 30 włoskich aktorów, m. in. Riccardo Scamarcio, Ornella Muti, Antonio Albanese. Premiera we włoskich kinach już 20 kwietnia. Na razie nie wiadomo, czy film pojawi się także w Polsce.

Trailer: http://www.youtube.com/embed/quYMphMnugw

Napisz komentarz do artykułu

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Pola wymagane *
Booking.com