x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włochy: wiadomości, turystyka, polityka, gwiazdy
» Włochy: aktualizacja działów o komunikacji

02.02.2015, autor: Łukasz Ropczyński

Wraz z przygotowaniami do nowego sezonu wakacyjnego przeprowadziliśmy dużą aktualizację działów dotyczących komunikacji we Włoszech. Rozbudowa dotyczyła działów związanych z autostradami we Włoszech i opłatami za nie, malowniczymi włoskimi trasami (o które często pytacie) i fotoradarami przy włoskich drogach. Ponadto znacznie rozbudowaliśmy naszą galerię włoskich dróg, w tym tych najbardziej malowniczych.

W ciągu ostatniego roku wydłużyła się długość włoskich autostrad. Otworzono kilka odcinków, a kilka autostrad jest w trakcie przebudowy. Zaktualizowane informacje znajdują się w dziale autostrady we Włoszech. Nieco rozbudowane teksty pojawiły się również w działach opłaty za autostrady we Włoszech oraz fotoradary we Włoszech.

Informacje o stanie dróg lokalnych we Włoszech mogą Państwo znaleźć w dziale drogi krajowe we Włoszech. Znajdują się tam również przykładowe zdjęcia wybranych tras. Najpiękniejsze naszym zdaniem włoskie drogi opisaliśmy w dziale malownicze trasy we Włoszech.

Całkiem nowe zdjęcia dodaliśmy do galerii włoskich dróg i autostrad. Pojawiły się tam fotografie włoskich dróg krajowych i regionalnych z Trydentu, Ligurii i Toskanii.

Booking.com