x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włochy: wiadomości, turystyka, polityka, gwiazdy
» Włochy i "Porady praktyczne" jako nowy dział

21.02.2015, autor: Łukasz Ropczyński

W naszym serwisie uruchomiliśmy właśnie nowy dział zatytułowany "Porady praktyczne". Zaczynamy skromnie, ale podstrona będzie regularnie rozbudowywana. Docelowo chcemy tam zgromadzić odpowiedzi na setki najczęściej zadawanych pytań przed wyjazdem do Włoch. Będziemy starać się szczegółowo odpowiedzieć na pojawiające się pytania na forach internetowych, ale także na pytanie, które nadsyłacie Państwo do naszej redakcji w formie e-mailowej.

Na początek przygotowaliśmy poradnik dla osób, które zastanawiają się nad wyjazdem do Włoch przed lub zaraz po wakacyjnym szczycie. W ostatnim czasie dostawaliśmy wiele zapytań o to, jaka pogoda panuje we Włoszech w maju, czerwcu lub we wrześniu i jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia opadów. Pytaliście nas Państwo także o takie szczegóły, czy może w miesiącach przedwakacyjnych jest już nagrzane i ile osób jest na plażach. Staraliśmy się rozwiać różne wątpliwości i częściowo udokumentować tekst zdjęciami.

Zapraszamy do nowego działu zatytułowanego "Porady praktyczne". Na początek opracowaliśmy artykuł o wakacjach we Włoszech w maju, czerwcu lub we wrześniu. Serdecznie zapraszamy! Wkrótce kolejne nowości.

Booking.com