x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włoski show-biznes

Ilary Blasi na plaży w Sabaudii

Ilary Blasi na plaży w Sabaudii

Na plaży w miejscowości Sabaudia (100 km na południe od Rzymu) wypoczywają Ilary Blasi i znany piłkarz Francesco Totti wraz ze swoimi dziećmi. Ilary Blasi uznawana za włoską piękność ma 32 lata i jest "osobowością telewizyjną". Sławę zdobyła jako jedna z sześciu członkiń grupy tanecznej w programie Passaparola, który był emitowany we włoskiej telewizji w 2001 r.
16.08.2013 18:50:20
by: Łukasz Ropczyński
Barbara Guerra na zakupach w Mediolanie

Barbara Guerra na zakupach w Mediolanie

Dziewczyny Silvio Berlusconiego zostały przyłapane przez włoskich paparazzi w słynnej mediolańskiej galerii na robieniu zakupów. Obie panie bez skrępowania, na oczach innych klientów mierzyły erotyczną bieliznę w samym centrum Mediolanu. Do galerii jedna z nich przyszła w prześwitującej sukience. Barbara Guerra i Alessandra Soricnelli - bo o nich mowa - stały się znane...
19.01.2013 21:16:14
by: Łukasz Ropczyński
Berlusconi zaręczony

Berlusconi zaręczony

Były premier Włoch, 76-letni Silvio Berlusconi zapowiedział ostatnio w swojej własnej telewizji Canale 5, że właśnie się zaręczył. Wybranką serca Berlusconiego jest 27-letnia Francesca Pascale, deputowana lokalnego parlamentu w Neapolu. Według dziennika "Corriere della Sera" w 2007 roku, gdy Berlusconi przegrał wybory parlamentarne, Francesca Pascale założyła lokalny...
21.12.2012 13:55:05
by: Łukasz Ropczyński
Bellucci w polskiej reklamie!

Bellucci w polskiej reklamie!

Monica Bellucci w jednym z nadmorskich, włoskich miasteczek nagrywała reklamę dla polskiej firmy Cisowianka. Spacerująca słonecznym deptakiem znana aktorka nagrywała reklamę wody mineralnej Cisowianka Perlage. Spot pojawi się w polskiej telewizji na wiosnę przyszłego roku. Gwiazda włoskiego kina już wcześniej reklamowała inne, prestiżowe firmy.
17.09.2012 10:55:14
by: Łukasz Ropczyński
Włosi oburzeni na retusz Bellucci

Włosi oburzeni na retusz Bellucci

Czytelnicy włoskiego wydania miesięcznika "Glamour" są oburzeni po tym, jak bardzo zostało wyretuszowane zdjęcie na okładce kwietniowego numeru tego pisma. Tym razem na okładce pojawiła się uwielbiana przez Włochów Monica Bellucci, ale jej twarz przypomina cyrkową maskę. Włosi uważają, że piękna Bellucci nie wymaga dodatkowego upiększania.
18.03.2012 21:46:36
by: Łukasz Ropczyński
Booking.com