x
Włochy - KierunekWlochy.pl
Pierwszy kompleksowy portal dla turystów i osób zafascynowanych Włochami
Toskania, Włochy Portofino, Włochy Rzym, Włochy Vernazza, Włochy Wenecja, Włochy
Booking.com

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

  • Rzym
  • Wenecja
  • Mediolan
  • Florencja

Włoskie kino

Laura Chiatti bierze ślub w Umbrii!

Laura Chiatti bierze ślub w Umbrii!

Jedna z najbardziej znanych włoskich aktorek młodego pokolenia - Laura Chiatti - poinformowała ostatnio, że na 4 lipca zaplanowała ślub z Marco Boccim. Od czasu ogłoszenia tej informacji we włoskiej prasie regularnie publikowane są zdjęcia Laury i Marco. Ślub odbędzie się w Bazylice San Pietro w Perugii, we włoskiej Umbrii.
16.03.2014 17:16:12
by: Łukasz Ropczyński
Seksowne, włoskie bikini

Seksowne, włoskie bikini

Na hiszpańskiej wyspie Formentera wakacje spędza prezenterka telewizji RAI Laura Barriales. Urodzona w 1982 r. Laura karierę telewizyjną rozpoczęła w 2006 r. w programie "Showgirls". Nieco później zaczęła prowadzić program muzyczny w Rai Due i relacje ze świata mody. Od 2006 roku zagrała w kilku filmach i prowadziła kilka show telewizyjnych.
19.08.2013 23:28:11
by: Łukasz Ropczyński
Rosy Dilettuso na wakacjach

Rosy Dilettuso na wakacjach

Przedwczoraj we włoskich portalach plotkarskich pojawiły się zdjęcia znanej włoskiej aktorki Rosy Dilettuso, która obecnie przebywa na wakacjach w Kenii. Włoscy paparazzi uwielbiają podążać za Dilettuso. W kwietniu 2012 r. nakryli ją już w kontrowersyjnej bluzce w parku, w centrum Mediolanu, a w minione wakacje cała męska część Włoch ekscytowała się...
08.01.2013 23:16:30
by: Łukasz Ropczyński

"To Rome with Love"

Najnowszy film amerykańskiego reżysera Woody Allena "To Rome with Love" jeszcze nie miał swojej premiery, a już wzbudza zachwyt i ekscytację wśród Włochów. Na razie w mediach pojawił się oficjalny zwiastun zapowiadający światową premierę filmu, która odbędzie się 13 kwietnia w Rzymie. Włosi nie mogą się już doczekać!
18.03.2012 21:57:38
by: Łukasz Ropczyński
Booking.com