Booking.com
Partnerzy

Sonda

Sprawdzamy co myślą nasi czytelnicy

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Booking.com

Norcenni Girasole Club, Toskania, Włochy

Włoskie wakacje na kempingu

Chcesz zorganizować wakacje we Włoszech we własnym zakresie? Szukasz fajnych i niedrogich miejsc noclegowych? Koniecznie przeczytaj ten artykuł – kemping może być świetną alternatywą dla hoteli.

 

Kempingowanie we Włoszech od lat cieszy się dość dużą popularnością. Jeśli myślisz, że kemping to po prostu zwykłe pole namiotowe ze starym sanitariatem i brakiem atrakcji, to jesteś w błędzie. Kempingi we Włoszech podlegają kategoryzacji, i tak jak hotelom, przyznawane są tu gwiazdki. Ale w odróżnieniu od hotelu, kemping gwarantuje Ci dużo większą swobodę, przestrzeń, więcej prywatności i mnóstwo atrakcji. Kempingi z oferty Vacansoleil muszą spełniać szereg wymogów.

Kemping Park Albatros, Toskania, Włochy

Atrakcje wodne

Prawie każdy kemping ma baseny, brodziki, a czasem rozbudowane aqua parki.

Atrakcje dla dzieci

Na kempingach są place zabaw i boiska sportowe. Ponadto są tu również animacje dla różnych grup wiekowych (w tym nawet dla dorosłych).

Położenie

Kempingi Vacansoleil mają doskonałą lokalizację: te na Riwierze Adriatyckiej są bezpośrednio nad morzem lub w odległości „spacerowej” do plaży. Te blisko miast, np. Koło Rzymu – mają doskonałe połączenie komunikacyjne. Te w Toskanii oferują niesamowite widoki i są doskonałą bazą wypadową do zwiedzania regionu.

Dla tych, którzy chcieliby poczuć klimat prawdziwego biwakowania, przygotowano gotowe, przestronne namioty z pełnym wyposażeniem i takimi samymi łóżkami jak w domkach. Tak jak w tym filmie:

Zakwaterowania

Na kempingach można zarezerwować nowoczesne domki wakacyjne z co najmniej 2 sypialniami, w pełni wyposażoną kuchnią, pokojem dziennym oraz własną łazienką i toaletą. Oto przykładowy domek:

Dla tych, którzy chcieliby poczuć klimat prawdziwego biwakowania, przygotowano gotowe, przestronne namioty z pełnym wyposażeniem i takimi samymi łóżkami jak w domkach. Tak jak w tym filmie:

Co ważne – w zasadzie każde zakwaterowanie Vacansoleil jest przeznaczone dla max. 4 osób dorosłych i 2 dzieci. Rezerwujesz po prostu całe zakwaterowanie tylko do Twojej dyspozycji. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla podróżującej rodziny lub grupy znajomych.

 

Vacansoleil w swojej ofercie ma duży wybór włoskich kempingów w różnych regionach. Cena zależy oczywiście od terminu i od miejsca. Jeśli chcesz sprawdzić przybliżony koszt wakacji, kliknij tutaj i podaj przykładową datę pobytu.

Please wait...

To także może Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Booking.com
Booking.com