Booking.com
Partnerzy

Sonda

Sprawdzamy co myślą nasi czytelnicy

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Booking.com

Mapa regionów

Włochy mapa regionów

W celu ułatwienia odnalezienia opisu poszczególnego regionu Włoch, miasta, czy kurortu przygotowałem mapę miejsc, które odwiedziłem. Wystarczy kliknąć na wybraną kropkę i wówczas wyświetli się link do artykułu na temat danego miejsca.

 

Znajdzie się tam relacja, zdjęcia, opis plaży (jeśli to nadmorski kurort) lub stoku narciarskiego (jeśli to kurort zimowy). Wszystkie artykuły posiadają informacje o zabytkach, atrakcjach turystycznych, noclegach, cenach, parkingu i sposobie dojazdu na miejsce.

Mapa Włoch

Mapa miast i kurortów we Włoszech

Mapa regionów Włoch

Wybierz region z listy pod mapą.

Włochy regiony
Mapa regionów Włoch (źródło: Aotearoa dla pl.wikipedia.org, CC 3.0)

Wybierz interesujący Cię region, aby dowiedzieć się więcej na jego temat:

 

Abruzja

Apulia

Basilicata

Dolina Aosty

Emilia-Romania

Friuli Wenecja Julijska

Kalabria

Kampania

Lacjum

Liguria

Lombardia

Marche

Molise

Piemont

Sardynia

Sycylia

Toskania

Trydent

Umbria

Wenecja Euganejska

Który region Włoch wybrać na wakacje?

Monterosso al Mare, Cinque Terre, Liguria, Włochy (fot. Ł. Ropczyński, kierunekwlochy.pl)
Na moim blogu podpowiadam, który region Włoch wybrać na wakacje (fot. Ł. Ropczyński, kierunekwlochy.pl)

Jeśli wciąż nie wiesz gdzie jechać na wakacje do Włoch, gdzie są najładniejsze plaże i które miejscowości cieszą się największą sympatią turystów, to zapraszam Cię do odwiedzenia działu gdzie jechać na wakacje do Włoch?

 

Z kolei w dziale najpopularniejsze letnie kurorty opisuję kilkadziesiąt najlepszych włoskich miast nad morzem. Są tam opisy plaż, atrakcje danej miejscowości, pomysły na wycieczki w okolicy oraz informacje praktyczne. Każdy z krótkich opisów posiada podlinkowanie do pełnego artykułu, w którym znajdują się już wszystkie ważne informacje na temat poszczególnych włoskich kurortów.

 

Na koniec zapraszam też do działu polecane noclegi nad włoskim morzem, w którym opisuję miejsca, w których spałem przez dłuższy czas i które szczególnie mi się spodobały. Są to apartamenty, kempingi lub hotele zazwyczaj tańsze od średnich cen w danym miejscu, ale za to czyste i z dobrą lokalizacją. Przy każdym z miejsc znajdują się moje autorskie zdjęcia (nie reklamowe, tylko rzeczywiste) oraz link do podstrony, gdzie można sprawdzić ceny i dokonać rezerwacji.

Grado, Włochy (fot. Ł. Ropczyński, kierunekwlochy.pl)

Jeśli nigdzie na blogu nie znajdziesz potrzebnej Ci informacji, to zarejestruj się i załóż nowy wątek na naszym włoskim forum dyskusyjnym. Regularnie odpowiadam tam na pytania Czytelników.

Please wait...

To także może Cię zainteresować:

Booking.com