Booking.com
Partnerzy

Sonda

Sprawdzamy co myślą nasi czytelnicy

Jakie włoskie miasto lubisz najbardziej?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Booking.com

Włochy mapa regionów oraz spis treści artykułów

Włochy mapa regionów oraz spis treści artykułów na blogu

W celu ułatwienia odnalezienia opisu poszczególnego regionu Włoch, miasta, czy kurortu przygotowałem mapę miejsc, które odwiedziłem. Wystarczy kliknąć na wybraną kropkę i wówczas wyświetli się link do artykułu na temat danego miejsca. Tak powstała podstrona o nazwie Włochy mapa regionów.

Znajdzie się tam relacja, zdjęcia, opis plaży (jeśli to nadmorski kurort) lub stoku narciarskiego (jeśli to kurort zimowy). Wszystkie artykuły posiadają informacje o zabytkach, atrakcjach turystycznych, noclegach, cenach, parkingu i sposobie dojazdu na miejsce.

Dodatkowo przygotowałem także włoski spis treści – to indeks wszystkich artykułów opublikowanych na Kierunku Włochy.

Mapa Włoch - mapa regionów we Włoszech

Wybierz interesującą Cię mapę lub spis treści:

Mapa miast i kurortów we Włoszech

Mapa regionów Włoch

Pod mapą znajduje się wykaz poszczególnych regionów. Kliknij na link w wykazie, aby przeczytać opis regionu i sprawdzić jakie miasta warto tam zobaczyć.

Włochy regiony
Włochy regiony

Alfabetyczny spis treści

Który region Włoch wybrać na wakacje?

Monterosso al Mare, Cinque Terre, Włochy (fot. Ł. Ropczyński, kierunekwlochy.pl)

Jeśli wciąż nie wiesz gdzie jechać na wakacje do Włoch, gdzie są najładniejsze plaże i które miejscowości cieszą się największą sympatią turystów, to zapraszam Cię do odwiedzenia działu gdzie jechać na wakacje do Włoch?

Z kolei w dziale najpopularniejsze letnie kurorty opisuję kilkadziesiąt najlepszych włoskich miast nad morzem. Są tam opisy plaż, atrakcje danej miejscowości, pomysły na wycieczki w okolicy oraz informacje praktyczne. Każdy z krótkich opisów posiada podlinkowanie do pełnego artykułu, w którym znajdują się już wszystkie ważne informacje na temat poszczególnych włoskich kurortów.

Na koniec zapraszam też do działu polecane noclegi nad włoskim morzem, w którym opisuję miejsca, w których spałem przez dłuższy czas i które szczególnie mi się spodobały. Są to apartamenty, kempingi lub hotele zazwyczaj tańsze od średnich cen w danym miejscu, ale za to czyste i z dobrą lokalizacją. Przy każdym z miejsc znajdują się moje autorskie zdjęcia (nie reklamowe, tylko rzeczywiste) oraz link do podstrony, gdzie można sprawdzić ceny i dokonać rezerwacji.

Jeśli nigdzie na blogu nie znajdziesz potrzebnej Ci informacji, to dołącz do mojej włoskiej Grupy na Facebooku. Regularnie odpowiadam tam na pytania Czytelników.

To także może Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wakacje we Włoszech
Booking.com
Wakacje we Włoszech
Booking.com