Strona główna -> Wenecja Eugenejska -> Statek z Punta Sabbioni do Wenecji – jak dopłynąć do Wenecji? Czym różnią się tramwaje wodne ACTV od prywatnych statków?

Statek z Punta Sabbioni do Wenecji – jak dopłynąć do Wenecji? Czym różnią się tramwaje wodne ACTV od prywatnych statków?

Autor: Łukasz Ropczyński
118 komentarzy 90,5 tysięcy wyświetleń
Statek z Punta Sabbioni do Wenecji - jak dopłynąć do Wenecji? Czym różnią się tramwaje wodne ACTV od prywatnych statków? (fot. Łukasz Ropczyński, kierunekwlochy.pl)

Ten artykuł skierowany jest do Czytelników, którzy planują spędzić urlop na znanych kempingach i w popularnych kurortach nad Adriatykiem, na wschód od Wenecji. W trakcie urlopu co najmniej jeden dzień warto poświęcić na całodniową wycieczkę do Wenecji. Można tam dojechać samochodem, autobusem, pociągiem albo statkiem. Statek z Punta Sabbioni do Wenecji to dobry wybór, ponieważ parkingi w Punta Sabbioni są tanie i bezpieczne, a statki dopływają do samego serca Wenecji, czyli w bliskie okolice Placu św. Marka. Natomiast innego dnia z Punta Sabbioni można wypłynąć na całodzienną wycieczkę po weneckich wyspach: Murano, Burano, Torcello i ewentualnie Lido di Venezia.

Z Punta Sabbioni do Wenecji odpływają zarówno statki prywatnych przewoźników jak i popularne vaporetto, czyli tramwaje wodne miejskiego przewoźnika ACTV. Który wybrać? Który jest tańszy? Gdzie znaleźć rozkład rejsów i gdzie zaparkować samochód? Wszystkiego dowiesz się z tego przewodnika.

Jeśli poszukujesz rzetelnych wiadomości z Włoch oraz wakacyjnych inspiracji, porad i darmowych przewodników to zapraszam Cię do obserwowania naszego konta na Instagramie.

Nie lubię długich tekstów, z których nic nie wynika dlatego to co najważniejsze napiszę od razu:

 • jeśli planujesz rejs tylko do Wenecji i z powrotem, to taniej wyjdzie rejs statkiem prywatnego przewoźnika, na przykład Il Doge di Venezia (15 euro w obie strony, a z naszym kodem rabatowym WLOCHY10 dodatkowo -10% taniej) niż tramwajem wodnym ACTV (2 bilety po 9,50 euro czyli 19 euro w obie strony).
 • Jeśli chcesz więcej pływać po Wenecji, to wybierz 24-godzinny bilet na vaporetto za 25 euro.
 • Prywatni przewoźnicy organizują też rejsy na weneckie wyspy oraz inne wycieczki. O szczegółach przeczytasz poniżej.

Dlaczego warto wybrać rejs z Punta Sabbioni?

Kurorty północnego wybrzeża Adriatyku są chętnie wybierane przez turystów z Polski. Na wschód od Wenecji, w stosunkowo bliskim sąsiedztwie położone są kolejno: Cavallino, Lido di Jesolo, Eraclea Mare, Caorle, Bibione, Lignano Sabbiadoro, czy Grado.

Istnieje kilka popularnych sposobów, aby z tych miejscowości dostać się do Wenecji:

 • Samochodem, jednak parkingi w Wenecji są stosunkowo drogie. Najtańszy kosztuje 25 euro za dzień, najdroższy nawet 45 euro za dzień. Taniej jest w Mestre (od 5,50 euro), ale stamtąd trzeba jeszcze dojechać autobusem do Wenecji. Droższe parkingi znajdują się w okolicy Piazzale Roma skąd i tak na Plac św. Marka trzeba iść pieszo lub podpłynąć vaporetto. Jeśli chcesz jechać do Wenecji samochodem, przeczytaj mój artykuł, w którym opisuję poszczególne parkingi w Wenecji.
 • Pociągiem ze stacji w San Dona di Piave, Santo Stino di Livenza, Latisana lub innej w zależności od tego, gdzie spędzasz urlop. Wówczas samochód najlepiej zaparkować przy stacji kolejowej wcześnie rano, ponieważ później w miesiącach letnich trudno o wolne miejsce.
 • Autobus – połączenia autobusowe pomiędzy kurortami wybrzeża Adriatyku, a Wenecją obsługuje ATVO – to lokalny przewoźnik regionu Veneto. Uwaga: Lignano i Grado to już inny region (Friuli Wenecja Julijska) i ATVO tam nie jeździ.
 • Statek z Punta Sabbioni do Wenecji. To popularna opcja, a już sam rejs statkiem po lagunie weneckiej to miłe przeżycie. Przy przystani w Punta Sabbioni znajduje się kilka dużych i tanich parkingów.

Polecane parkingi w Punta Sabbioni oraz aktualne ceny

parking Scarpa w Punta Sabbioni (fot. Łukasz Ropczyński, kierunekwlochy.pl)
parking Scarpa w Punta Sabbioni (fot. Łukasz Ropczyński, kierunekwlochy.pl)

W sąsiedztwie przystani w Punta Sabbioni znajduje się kilka parkingów. Polecam Ci szczególnie dwa z nich:

 • Parking Scarpa;
 • Parcheggio Zanella Silvana.

Obydwa parkingi oznaczone są w google maps. Znajdują się po lewej stronie tuż przed samą przystanią.

Przy głównej drodze Via Fausta będą stać pracownicy innych parkingów, ubrani w żółte kamizelki, którzy będą próbowali zachęcić Cię, abyś skorzystał z ich usług. Ceny wszędzie są te same więc lepiej jechać do samego końca, jak najbliżej przystani na jeden z dwóch podanych parkingów. Parking Scarpa jest najbliżej, dlatego najczęściej go wybieram.

Na obydwu parkingach za całodniowy postój zapłacisz 5 euro poza sezonem lub 7 euro w sezonie. Sezon to w tym wypadku okres od 1 maja do 30 września. To ceny aktualne na 2024 r.

Porada praktyczna: na parkingu najlepiej być przed godziną 9:00. Później – szczególnie w sierpniu – robi się spory ruch. Zdarza się, że zaczyna brakować wówczas wolnych miejsc.

Il Doge di Venezia czyli tańsza alternatywa dla vaporetto

W Punta Sabbioni – poza tramwajami wodnymi, czyli vaporetto – działają też prywatni operatorzy: Il Doge di Venezia, Marco Polo i Nila Tour. Wszyscy konkurują ze sobą więc mają takie same ceny. Osobiście jeśli nie korzystamy z vaporetto, to wybieramy Il Doge di Venezia. Po pierwszej mają oni nowe łodzie, a po drugie w biurze Il Doge di Venezia pracuje Polka – Klaudia, którą czasem można spotkać na przystani. Dlatego w przypadku Il Doge di Venezia udało nam się uzyskać kod zniżkowy na rejsy dla naszych Czytelników.

Punkt sprzedaży biletów i przystań, z której odpływają statki znajduje się w Punta Sabbioni, około 80 m od stanowiska ACTV zaraz przed restauracją All’Ancora. Statki Il Doge di Venezia odpływają z mola numer 5.

Bilety lepiej kupić przez internet niż na miejscu – wówczas są tańsze.

Il Doge di Venezia – statek z Punta Sabbioni do Wenecji

Il Doge di Venezia oferuje bezpośredni transfer statkiem z Punta Sabbioni do Wenecji (i z powrotem).

Ponadto w okresie od wiosny do jesieni Il Doge di Venezia organizuje wycieczki z przewodnikiem statkiem do Murano, Burano i Wenecji (2 wyspy + Wenecja) oraz Murano – Burano – Torcello (3 wyspy). Operator zajmuje się organizacją transferów i wycieczek również dla grup zorganizowanych (od 30 osób).

Wszystkie połączenia i wycieczki obsługiwane przez Il Doge di Venezia opisane są na oficjalnej stronie.

Najpopularniejsze rejsy organizowane przez Il Doge di Venezia z wypłynięciem z Punta Sabbioni:

 • Poranny statek z Punta Sabbioni do Wenecji i popołudniowy powrót (30 minut w jedną stronę, nawet 6 połączeń dziennie w każdym kierunku);
 • Statek z Punta Sabbioni na wyspy Murano, Burano i Torcello (wycieczka trwa 6 i pół godziny);
 • Statek do Wenecji + Murano i Burano (czas trwania zależy od wybranej opcji);
 • Statek do Murano i Burano (wycieczka popołudniowa, około 5 godzin);
 • Panoramiczny rejs o zachodzie słońca z aperitivo i czas wolny w Wenecji (około 3,5 godziny).

Najpopularniejsze rejsy organizowane przez Il Doge di Venezia z wypłynięciem z Wenecji:

 • Statek na wyspy Murano, Burano i Torcello (wycieczka trwa 6 i pół godziny);
 • Statek na wyspy Murano i Burano (ranny lub popołudniowy);
 • Panoramiczny rejs o zachodzie słońca z aperitivo (1 godzina 15 miunt)

Zanim jednak kupisz bilet koniecznie przeczytaj następny akapit! Klaudia z Il Doge di Venezia przewidziała 10% rabatu dla Czytelników Kierunku Włochy!

Ceny biletów w Il Doge di Venezia oraz rabat dla Czytelników Kierunku Włochy

Standardowe ceny w Il Doge di Venezia nie uwzględniające rabatu dla naszych Czytelników – wypłynięcie z Punta Sabbioni:

 • 15 euro – z Punta Sabbioni do Wenecji (bilet w obie strony);
 • 30 euro – wycieczka z Punta Sabbioni na Murano, Burano i Torcello (6,5 godziny);
 • 30 euro – z Punta Sabbioni do Wenecji, a po południu Murano i Burano (8 godzin);
 • 30 euro – z Punta Sabbioni do Murano i Burano, a po południu Wenecja;
 • 25 euro – z Punta Sabbioni do Murano i Burano (po południu);
 • 35 euro – panoramiczny rejs o zachodzie słońca z aperitivo i czas wolny w Wenecji (3,5 godziny).

Standardowe ceny w Il Doge di Venezia nie uwzględniające rabatu dla naszych Czytelników – wypłynięcie z Wenecji:

 • 30 euro – statek na wyspy Murano, Burano i Torcello (wycieczka trwa 6 i pół godziny);
 • 25 euro – statek na wyspy Murano i Burano (ranny lub popołudniowy);
 • 25 euro – panoramiczny rejs o zachodzie słońca z aperitivo (1 godzina 15 minut).

Dodatkowo Czytelnicy Kierunku Włochy mogą otrzymać 10% rabatu. Aby otrzymać rabat należy:

 1. Wybrać wycieczkę na oficjalnej stronie internetowej Il Doge di Venezia korzystając z tego linku (strona dla Polaków otworzy się w języku angielskim).
 2. W kolejnym kroku, w którym pasażer podaje swoje dane, będzie też miejsce na wpisanie kodu promocyjnego. Należy tam wpisać: WLOCHY10 (wielkimi literami, bez polskich znaków).
 3. Wówczas cena zostanie przeliczona (-10% rabatu).
 4. Następnie należy dokończyć zakup biletu zgodnie z informacjami pojawiającymi się na ekranie.

Tramwaj wodny ACTV – statek z Punta Sabbioni do Wenecji

Tramwaj wodny, czyli vaporetto, to zazwyczaj pierwszy wybór wielu turystów. Połączeń z Punta Sabbioni w ciągu dnia jest dużo, a tramwajem można dopłynąć nie tylko do Wenecji, ale także na Lido di Venezia oraz wyspy Murano i Burano.

Minusem tramwaju wodnego jest stosunkowo wysoka cena, jeśli planujesz tylko rejs do Wenecji i z powrotem (wówczas trzeba zapłacić za 2 bilety po 9,50 euro każdy). Warto więc rozważyć bilet 24-godzinny w cenie 25 euro na wszystkie tramwaje wodne i tego samego dnia oddzielnie przepłynąć się po Canale Grande.

Jakie linie vaporetto pływają z Punta Sabbioni?

Z Punta Sabbioni odpływają różne linie, ale z punktu widzenia turystycznego najważniejsze są trzy z nich:

 • LINIA 14 – łączy Punta Sabbioni z Wenecją, po drodze zatrzymując się na Lido di Venezia.
 • LINIA 15 – to szybsza linia bezpośrednia pomiędzy Punta Sabbioni, a Wenecją.
 • LINIA 12 – łączy Punta Sabbioni z wyspami Burano, Torcello i Murano, a na końcu dopływa do Fondamente Nove po północnej stronie Wenecji.

Tramwaje wodne linii 14 i 15 dopływają do przystani „S.MARCO-S.ZACCARIA”, czyli tuż przy Placu św. Marka w samym centrum Wenecji.

Ważne: przystań miejskiego przewoźnika ACTV znajduje się przy placu na końcu Via Fausta. Obok – idąc na prawo – znajdują się także przystanie innych przewoźników.

Porada praktyczna: niektóre połączenia linii 14 dopływają też na Burano. Wsiadając do tramwaju wodnegozwróć uwagę, czy wybierasz kierunek Wenecja czy Burano. Wystarczy spojrzeć na tabliczkę, gdzie będzie napisane direzione (kierunek).

Jakie są ceny biletów na tramwaje wodne vaporetto?

Aktualne ceny biletów na tramwaje wodne vaporetto w Wenecji:

 • 9,50 euro – jednorazowy bilet na tramwaje wodne ACTV ważny 75 minut;
 • 25,00 euro – bilet na tramwaje wodne ACTV ważny 24 godziny od pierwszego skasowania;
 • 35,00 euro – bilet na tramwaje wodne ACTV ważny 48 godzin od pierwszego skasowania;
 • 45,00 euro – bilet na tramwaje wodne ACTV ważny 72 godziny od pierwszego skasowania;
 • 65,00 euro – 7-dniowy bilet na tramwaje wodne.

Dzieci poniżej 6 roku życia podróżują bezpłatnie. Dzieci powyżej 6 roku życia płacą pełną cenę.

Więcej szczegółów znajdziesz w artykule tramwaje wodne w Wenecji.

Porada praktyczna: bilet uprawnia do nieograniczonego korzystania z usług transportu publicznego ACTV w Wenecji: tramwaje wodne vaporetti ACTV w Wenecji, na Lido di Venezia i na wyspy laguny. Bilet nie obowiązuje na połączenia na lotnisko Marco Polo, na linii numer 16 (Fusina) oraz w statkach Alilaguna.

Poniżej zamieściłem aktualną na 2024 r. mapę linii tramwajów wodnych w Wenecji. Natomiast plik w wysokiej rozdzielczości do wydrukowania znajdziesz tutaj (PDF 1,38 MB).

Miło mi, że dotarłeś lub dotarłaś do końca tego przewodnika. Jeśli artykuł okazał się pomocny, zostaw proszę komentarz u dołu.

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

118 komentarzy

Wojo 5 czerwca 2024 - 22:46

Strona z poradnikami jest super, dużo cennych informacji.
Poniżej moje spostrzeżenia:
1. Parking na Sabbioni kosztuje obecnie 8 Euro.
2. Tramwaje wodne w Wenecji to jedna wielka porażka. Nie wszystkie są oznaczone logiem ACTV, a co najgorsze żaden nie posiadał numeru lini a płynęliśmy w sumie ośmioma.
Np na Burano, na tablicy elektronicznej wyświetlał się kierunek St Marco, po czym jak podpłyną tramwaj bez numeru, okazało się że płynie przez Treporti, Sabbioni, Lido i dopiero na St. Marco. Ja takiej lini na mapie lini tramwajowych nie widzę?! A dałbym sobie rękę uciąć, że to płynie 12 z Sabbioni do st. nowa..
3. Rozkłady jazdy na przystankach są nieczytelne np na Trocello, wisi 5 rozkładów lini nr 12, każdy inny, a podpłynął tylko jeden tramwaj o godzinie nie pasującej do żadnego z tych rozkładów. i oczywiście tramwaj bez numeru. Czekaliśmy ponad 1.5h godziny w sytuacji w której w między czasie odpłynęły 4 prywatne tramwaje. Temat ratuje czasem tablica elektroniczna na przystankach (jeśli jest) pokazująca najbliższe kursy.
4. Odradzam zakup biletów ACTV online np jednodniowych, Biletów nie da się wydrukować ani przenieść na inne urządzenie. Z moich 4 biletów, udało mi się zeskanować dwa na jednym przystanku i trzy na drugim. Na pozostałych przystankach albo nie było bramek, albo musieliśmy przechodzić pod bramkami (jak złodzieje). Bramki zupełnie nie radzą sobie z QR-kodami. Na St. Marco P. Kasjerka z ACTV na wskazanie, że QR kody nie działają w ogóle na tym przystanku, wzruszyła ramionami i powiedziała, że mamy sobie przejść pod bramkami i ona nic nie zrobi. Posiadam telefon Huawei p30 pro i nie wierzę, aby to w wyświetlaczu tkwił jakiś chochlik.
PORADA: Po kilkudziesięciu próbach na różnych przystankach, wykminiliśmy, że QR kod zadziała jeśli położymy telefon nieruchomo na płasko wyświetlaczem do góry w miejscu w którym się przykłada karty zbliżeniowe, w trybie niepowiększonego kodu QR i naciśniemy na ekranie dotykowym przycisk do skanowania kodów. (Na większości przystanków jest osobny czytnik do QR kodów, ale on nie zadziałał ani razu nigdzie)
5. Jeśli ktoś nie chce tak jak my, zwiedzać Wenecji spontanicznie, i nie być ograniczony godzinami, to 100% polecam wybrać transport prywatny, widzieliśmy ich tabor, i jest szybszy, nowszy, z góry mają określone godziny.

Odpowiedz
RAFAŁ 5 czerwca 2024 - 08:42

Duuużo przydatnych informacji zamieszczasz tutaj. Super robota i dlatego mam jedno pytanie do eksperta😉.
Kilkukrotnie będąc w Bibione korzystaliśmy z czegoś takiego jak Quickly Easy Venice Bus & Boat. Nie mogę znaleźć na stronie Actv, czy w tym roku ta usługa funkcjonuje. Wiesz może coś na ten temat? Pozdrawiam.

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 6 czerwca 2024 - 09:52

Hej,
Tutaj są informacje, o które pytasz:
https://actv.avmspa.it/en/content/quickly-0
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Tomasz 2 czerwca 2024 - 12:33

Witam Dlaczego nie można kupić biletu online za przejazd linia nr 23A z cavallino do punta sabioni . Jeśli faktycznie nie można to gdzie kupić bilet za przejazd . Dzięki

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 3 czerwca 2024 - 09:20

Dzień dobry,
Bilet można było kupić w autobusie albo w punktach sprzedaży. Akurat w Cavallino są duże, popularne kempingi i recepcje niektórych z nich sprzedają bilety. Na pewno taki bilet można kupić w recepcji Campingu Garden Paradiso w Cavallino (nawet jeśli nie jest się gościem kempingu).
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Pawel 29 maja 2024 - 17:37

Witam
A jak z małymi pieskami na statkach do Wenecji?

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 30 maja 2024 - 10:08

Hej,
Psy mogą pływać we wszystkich tramwajach wodnych, ale według przepisów ACTV powinny być na krótkiej smyczy i w kagańcu w czasie rejsu. Psy nie płacą za bilet.
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Monika 27 maja 2024 - 12:05

Chciałam skorzystać z Waszej porady i zarezerwować Il Doge di Venezia na rejs do Wenecji oraz Murano i Burano.
Wchodząc w link , owszem – są ofert, niestety rabat się nie nalicza.
Czy to znaczy, że w sezonie 2024 jest on juz nieaktualny?
Pozdrawiam,

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 27 maja 2024 - 16:03

Pani Moniko,
Kod działa. Proszę spróbować z innego komputera i proszę zwrócić uwagę czy nie wpisują się Pani automatycznie polskie znaki do kodu. Co jakiś czas Czytelnicy mają problem z tym kodem, ale panie z biura Il Doge twierdzą, że codziennie mają rezerwacje z jego wykorzystaniem więc wszystko podobno działa dobrze. Kod jest ważny na cały sezon 2024.
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Emanuel 24 maja 2024 - 21:31

witaj, gratuluję bardzo praktycznego przewodnika. Mam pytanie jak można dostać się bez auta do punta sabbioni z Lido de Jesolo? Czy opisywałes gdzieś połączenia do lido że Jesolo z lotniska? pozdrawiam

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 25 maja 2024 - 12:48

Hej,
Z Lido di Jesolo do Punta Sabbioni jeżdżą autobusy ATVO Veneto – to lokalny przewoźnik działający w całym regionie Veneto (Wenecja Euganejska). Sprawdź rozkład jazdy i przystanki na ich oficjalnej stronie. Na pewno tam jeździ linia 23A i linia 23B, ale być może jest ich więcej.
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Ania 22 maja 2024 - 23:13

w jakich godzinach,jakk często kursują takie tramwaje wodne lub Ci przewoźnicy na trasie Lido ddu Jesolo- Wenecja. ?

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 23 maja 2024 - 11:23

Hej Aniu,
Jeśli chodzi o statki Il Doge di Venezia, to w artykule powyżej jest link do ich strony i tam możesz sprawdzić godziny, o których odpływają ich statki. Natomiast tramwaje wodne ACTV w sezonie letnim odpływają średnio co 40-60 minut. Poza tym wszystkie te statki pływają nie z Lido di Jesolo, tylko z przystani w Punta Sabbioni – to 20 minut jazdy z Lido di Jesolo.
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Bogusia 14 maja 2024 - 11:31

Dziekuje bardzo informacje okazaly sie bardzo pomocne

Odpowiedz
Zuzanna 3 maja 2024 - 09:04

podany link do strony il doge kieruje na stronę po wlosku

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 3 maja 2024 - 09:51

Dzień dobry,
Można zmienić język. Jeśli wchodzi się z Polski to kieruje do strony po polsku, ale jeśli wchodzi się z Włoch, to otwiera się włoskojęzyczna strona, ale można zmienić język.
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Marta 29 kwietnia 2024 - 17:06

Czy można zostawić samochód na Punta Sambioni na kilka dni. Czy jest taka opcja zostawić tam samochód w piątek rano , popłynąć vaporetto do Wenecji ( kupić bilet 3-dniowy) i wrócić w pn rano na parking. ??

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 30 kwietnia 2024 - 10:26

Jest taka możliwość, ale w nocy te parkingi nie są dozorowane. Polecam wybrać parking Venice City Park w Mestre, który jest nawet trochę tańszy i w nocy dozorowany (cały czas jest tam pracownik). Szczegóły znajdzie Pani w artykule parkingi w Wenecji.
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Tomasz 25 kwietnia 2024 - 15:42

Kod rabatowy WLOCHY10 nie działa.

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 25 kwietnia 2024 - 15:45

Panie Tomaszu,
Kod działa, przed chwilą sprawdzałem. Proszę zwrócić uwagę, czy telefon nie zmienił Panu WLOCHY10 na WŁOCHY10, czy nie użył Pan jakiejś przypadkowej spacji i czy całość jest wpisywana wielkimi literami.
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Tomasz 26 kwietnia 2024 - 07:53

SPrawdzałem 15 razy. Nie działa.

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 26 kwietnia 2024 - 21:16

Może udałoby się na innym komputerze lub w innej przeglądarce? Pisałem do Klaudii, która pracuje w biurze Il Doge i ona potwierdza, że codziennie mają sprzedane bilety z naszym kodem rabatowym. Trudno mi doradzić tak na odległość.
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Zuzanna 2 maja 2024 - 16:19

niestety kod nie działa , próbowałam kilkakrotnie dzisiaj

Łukasz Ropczyński 3 maja 2024 - 11:04

Jestem teraz we Włoszech, ale jutro wieczorem wracam do kraju i poproszę ich aby to sprawdzili. Jednak wiem, że innym Czytelnikom kod działa. Dowiem się w czym jest problem.
Pozdrawiam,
Łukasz

Tomasz 25 kwietnia 2024 - 13:26

Witam
Kupując bilet trzeba podać czas wypłynięcia, ale będę jechał całą noc z Polski i co jeżeli się spóźnię na zaplanowaną godzinę. Czy bilet przepada?

Odpowiedz
Łukasz Ropczyński 25 kwietnia 2024 - 15:52

Cześć,
Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie. Dlatego lepiej byłoby kupić bilet już w drodze, bliżej celu, gdy będziesz znać godzinę przyjazdu.
Pozdrawiam,
Łukasz

Odpowiedz
Agnieszka 21 kwietnia 2024 - 16:28

Wybieram sie z rodzina pod koniec maja do Cavallino. Znalazlam tu wszystkie informacje jakie potrzebowalam.
Super wszystko opisane.

Odpowiedz
Bogusia 20 kwietnia 2024 - 11:19

Dziekuje za super informacj w tym roku w czerwcu wybieram sie do Bibione kolejny raz i napewno odwiedze kolejny raz Bibione interesuje mnie riwnuez wycieczka do Buano i Murano

Odpowiedz
1 2